Ostatnie KINGSTON HyperX Chmura Stinger Pałąk Lekki komfort podwójne gry słuchawki regulacja głośności dźwięku z mikrofonu

Latest KINGSTON HyperX Cloud Stinger Headband Lightweight Comfort Double Sound Game Headset Adjustable Volume With A
  • Sprzedawca Kingston officially authoriaed Store
  • Cennik US $62.49piece
  • Cena Sprzedaży US $62.49piece
  • Taniej US $0.00piece0% off
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Oceny 4.9 (72)

Specyfikacja przedmiotu

Typ wtyczkiTyp linii
Jest bezprzewodowyNie
Odporność30Ω
StylZ pałąkiem na głowę
Regulacja GłośnościTak
FunkcjaDo Internetu Bar,Do Gier Wideo,Dla Telefonu komórkowego,Słuchawki HiFi,Wspólna Słuchawkowe,Dla ipoda,Monitor Słuchawkowe
Zasada VocalismInne
Nazwa markiKingston
Przycisk sterowaniaTak
Długość linii3.0 m
WodoodpornaNie
KomunikacjaPrzewodowy
Typ bezprzewodowejBrak
Z MikrofonemTak
Czułość102±3dB
Aktywne Redukcji SzumówTak
Złącza3.5mm
Pasmo przenoszenia Zakres18-22000Hz

Opis Produktu

lekki komfort. Heavyweight dźwięku.

HyperX Chmura Stinger ™ jest idealnym zestaw słuchawkowy dla graczy poszukujących lekki komfort, najwyższej jakości dźwięku i większej wygody. w ciągu zaledwie 275 gramów, jest to wygodne na szyi i jego kubki ucha obrócić w 90-stopniowym kąt dla lepszego dopasowania. jego 50mm kierunkowe sterowniki pozycji dźwięk bezpośrednio do ucha dla audio precyzji i gaming-grade jakość dźwięku. na najwyższy komfort w dłuższym gaming sesji, oferuje on wysokiej jakości pianki pamięci HyperX podpis. jego regulowany suwak ze stali, intuicyjny regulacja głośności na zestaw słuchawkowy ucho filiżanki i obrotowe-to-wyciszenie redukcji szumów mikrofon sprawiają, że łatwy w użyciu, i wielu platformy kompatybilność pozwala cieszyć się sam komfort i wzmocnione wrażenia audio na 2szt lub konsole.

> lekki zestaw słuchawkowy z 90-stopniowym obrotowy ucha kubki

> 50mm kierunkowe sterowniki dla audio precyzja

> HyperX podpis memory foam

> regulowany stal suwak

CECHY/ZALETY

>90-stopniowym obrotowy ucha kubki-HyperX Chmura Stinger 's ucha kubki obrócić w 90-stopniowym kąt, aby lepiej pasować wokół szyi, więc można grać w komfort przez wiele godzin.

> lekki komfort-w ciągu zaledwie 275 gramów, HyperX Chmura Stinger nie wagi ciebie w dół, co czyni go idealnym do długotrwałego gaming sesji.

>50mm kierunkowe sterowniki dla audio precyzyjniew 50mm sterowniki są równolegle do ucha, do pozycji dźwięk bezpośrednio do ucha dla gaming-grade jakość dźwięku.

>Podpis HyperX Memory Foam-zagraj w komfort dla godzin z pianki pamięci HyperX podpis.

>regulowany stal suwak-HyperX Chmura Stinger jest wysokiej jakości, regulowany litej stali suwak jest zbudowany na długotrwałą trwałość i stabilność.

>intuicyjny regulacja głośności na zestaw słuchawkowy ucho filiżanki-głośność suwak znajduje się w dolnej części prawe ucho filiżanki, co ułatwia dostęp i regulacji głośności dźwięku.

>obrotowe-to-wyciszenie redukcji szumów mikrofon-wygodnie wyciszania mikrofonu przez rzut go pionowo przed twojej głowie. HyperX Chmura Stinger wbudowanej pasywne redukuje szumy tła wyraźniejsze redukcji szumów jakość dźwięku. zestaw słuchawkowy jest certyfikowany przez TeamSpeak i Discord, i kompatybilny z innymi prowadzi czat programów, w tym Skype, RaidCall i Ventrilo.

>Wielu platformy kompatybilność-HyperX Chmura Stinger jest kompatybilny z PC, One1 Xbox, PS4 ™, Wii U devices2 ™ i mobile i ma jeden 3.5mm wtyk stereo (4 polak) i PC przedłużacz z podwójnym 3.5mm stereo i mic wtyczek. ciesz sam komfort i wzmocnione wrażenia audio na PC lub konsoli, lub po prostu podłączyć do telefonu komórkowego device2 i nosić go w podróży.

DANE TECHNICZNE

słuchawki

> kierowca dynamiczny, 50mm z magnesów neodymowych

> typ circumaural, zamknięty powrót

> pasmo przenoszenia 18Hz-23,000Hz

> impedancji 30 Ω

> poziom ciśnienia akustycznego 102 ± 3 dBSPL/mW przy 1 kHz

> T.H.D. ≤ 2%

> znamionowe pobór mocy 30 mW, maksymalna 500 mW

> waga 275g

> długość kabla i typu zestaw słuchawkowy (1.3 m) + rozszerzenie kabel Y (1.7 m)

> połączenia zestawu słuchawkowego-3.5mm wtyczka (4 polak) + przedłużacz-3.5mm stereo i mic korki Mikrofon

> Element elektretowy mikrofon pojemnościowy

> polarny wzór jednokierunkowy, redukcji szumów

> pasmo przenoszenia 50Hz-18,000Hz

> czułość-40 dBV (0dB = 1 V/Pa, 1 kHz)

Podobne Produkty