Junsun 7 Inch Android Car Gps Navigation Navigator Bluetooth Wifi Fm Transmitter Mp3 Mp4 Sat Nav

Junsun 7 Inch Android Car Gps Navigation Navigator Bluetooth Wifi Fm Transmitter Mp3 Mp4 Sat Nav
  • Sprzedawca -
  • Cennik -piece
  • Cena Sprzedaży -piece
  • Taniej -0.00piece0 off
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Oceny 4.6 (65)

Specyfikacja przedmiotu

Gps typuPojazdów gps jednostki i sprzęt
Nawigator GPS z Karty TFNie
Funkcje specjalneNadajnik fm,Ekran dotykowy,Ładowarka,Bluetooth,Mp3/mp4
Rozdzielczość ekranu800x480
Nazwa markiJunsun

Opis Produktu

" Junsun " to marka GPS, zapewnienie lepszej jakości. Dobry Materiał z GPS i Wykonania, Dobry Mapy; Szybsze Sygnału GPS Informacji. Android 4.4.2, MT8127A CPU, ARM Cortex-A7 quad-core procesor, 1.3 GHz; Zbudowany w 8 GB, 512 MB DDR RAMx8bits 7 cal Pojemnościowy ekran 800*480 TFT duży ekran, grać w gry, oglądanie filmów, jasne, aby zobaczyć drogowego i 5 punktów pojemnościowy ekran dotykowy, jasne, wrażliwe i może reagować na lekkim dotyku. wbudowany w WiFi wsparcie 802.11 b/g/n, możesz surfować w internecie, oglądanie filmów, porozmawiać z IM, pobierz to, co chcesz i zaktualizować oprogramowanie na linii. Bluetooth: technologia w zastosowanie bluetooth do przesyłania danych (muzyka, wideo) do urządzenia funkcja FM emisji, nawigacji głos i głośnik muzyka będzie bezpośrednio wysyłane do samochodu. dzięki tej funkcji, dźwięk staje się lepiej i głośniej 3D nawigacji, nie ma potrzeby martwić się o złożonych wiadukt i przejście labirynt. inteligentny głos podróż przypominając całą drogę, nie trzeba się martwić o jazdy przeszłości drodze. będziemy preload mapy w zależności od kraju, imię i nazwisko w wysyłka adres. If chcesz dodatkowe mapy, zostaw nam wiadomość. mapy oferuje bezpłatne aktualizacje do życia, gdy nie jest nową mapę, wyślemy do wiadomości e-mail. najlepszy Prezent dla Przyjaciół i Rodziny > <
zauważ:
zalecamy użycie oryginalny Aplikacji z urządzeń tylko.
nie należy instalować innych niestandardowych Aplikacji. oni nie może być kompatybilny z naszych urządzeń.
instalacja zbyt wiele Aplikacji, będzie również spowolnić działanie sprzętu.

szczegółowe Mapy z Bezpłatnym Aktualizacje
urządzenie przybywa z jasnym 7.0 " wyświetlacz z szczegółowe mapy. z bezpłatne mapa aktualizacje dożywotnie, twój mapy tras są pewni, że w celu odzwierciedlenia najbardziej up-to-date, poi (punktów zainteresowania) i nawigacji informacji.
Kompleks Interchanges z Łatwością poruszać
Nawigacja GPS Junsun ma lane assist z widok skrzyżowania, który wyświetla nadchodzące skrzyżowania i wykorzystuje jaskrawo kolorowe strzałki, aby wskazać swój prawidłowego lane. i łatwo poruszać kompleks interchanges.
więcej Informacji na Pierwszy Rzut Oka
urządzenie utrzymuje jazdy mapa ekranowej przez cały czas i dodatkowe informacje pojawia się obok. dla informacji, wystarczy zapytać lub dotknąć ekranu. podczas jazdy trasy, aż do Przodu stale informuje państwu usługi w pobliżu, w tym restauracji, stacje paliw, szpitale i sklepów.
Junsun Nawigacja GPS posiada pola wyszukiwania, które sprawia, że łatwo znaleźć adresy.
ograniczenie prędkości wskaźnik-jednostka wyświetla prędkość limitów dla większości głównych dróg.

akcesoria