Dostosuj 2 m X 3 zielony kolor na zewnątrz wodoodporny materiał, wodoodporną osłoną, deszcz plandeką, ciężarówka plandeka. większy materiał namiotu

Customize 2mX3m Green Color Outdoor Waterproof Cover Canvas Waterproof Cloth Rain Tarpaulin Truck Tarpaulin Larger Tent
  • Sprzedawca Global Protect Apparel,Fabrics ,Safety Equipment Center Store
  • Cennik US $29.00piece
  • Cena Sprzedaży US $27.55piece
  • Taniej US $1.45piece5% off
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Oceny 5.0 (21)

Specyfikacja przedmiotu

Nazwa markiNoEnName_Null

Opis Produktu

rozmiar: 2 m X 3 m, rozmiar obejmuje składane części. Armia zielony kolor, można dostosować do dowolnej wielkości, proszę skontaktować się z seller.180g/metr kwadratowy.
uwaga: rozmiar w tym składane plandeki część rozmiar, więc obróbka rozmiar wynikowy będzie mniej 20-30 cm.
produkt wykorzystuje
1 dostępne samochody, pociągi, statków towarowych plandeki
2 port stacji lotnisko terminal mogą być wykorzystywane do otwartego przechowywania wysypisk zostały pokryte.
3 może zbudować tymczasowe stodoły i pokryte różnych upraw na otwartym powietrzu przez
4 może być stosowany na energię elektryczną budowie i innych miejscach skonfigurować tymczasowe wiaty, tymczasowe przechowywania materiału.
5 mogą być przetwarzane namiotowe i różnych maszyn i urządzeń powłoka zewnętrzna.
cechy produktów i używać Środków Ostrożności
1 wodoodporny, pleśni funkcjonalność i lekkich materiałów, wysoka wytrzymałość na rozciąganie, kwas i odporność na alkalia, wysoka temperatura, mycie i składane i wygodny.
(2) produkt należy unikać w trakcie szybka i ostrych metalowych usta wpływ.
3 zastosowanie w razie uszkodzenia produktu, płynnego kleju plaster jest dostępny.
4. zapewnienie jakości produktu, i dobre usługi po sprzedaży dla użytkownika.

o kolor

ponieważ monitor, środowiska i światła wpływów, kolor i zdjęć będzie trochę inaczej, rzeczywistego obiektu jako standard,
zdjęcia w celach informacyjnych.
o feekback
ocenę klienta jest dla nas bardzo ważne, proszę dać nam pięć gwiazdek oceny, jeśli istnieje jakaś niezadowolenie, możesz skontaktować się z nami w celu rozwiązania problemu, daje satysfakcjonującej odpowiedzi. dziękuję za rodzaj.
o wysyłce
mamy szybki i ekonomiczny sposób do transportu, jeśli potrzebujesz, proszę korzystać z szybka dostawa sposób, przesyłki będą dostarczane w ciągu 5-15 dni, ale koszty wysyłki będą droższe, potrzebujesz, aby zwiększyć pewne koszty, jeśli nie chcesz wydać dużo pieniędzy na
ładunków, proszę Korzystać z gospodarcza transportu, ale czas będzie wolniejsze, około 20-40 dni, bardzo odległe miejsca, to trwa około 40-70 dni. (Inny sposób: Przy Zakupie więcej produktów, my automatycznie konwertuje do szybkiej dostawy. to jest bezpłatne usługi.)
więc proszę nie martw się, jeśli koniec Aliexpress dostawy dni, proszę skontaktować się z nami, aby przedłużyć dostawę dni, proszę nie
arbitralnie dają nam sporu, dlatego, że nie są firmy kurierskie, nie może kontrolować prędkość transportu, istnieje jakieś pytania skontaktuj się z lokalnym express, lub można bezpośrednio skontaktować się z nami, arbitralnie dają nam sporu jest niegrzeczny, i nie może rozwiązać wszelkie problemy.
wszystkie opłaty celne generowane przez organy celne potrzebują własnego zaangażowanie, nie jesteśmy odpowiedzialni.
o zwrot
1, jeśli dostawy dni zbliża się do końca, proszę skontaktować się z nami, aby przedłużyć dostawę dni, proszę nie arbitralnie dają nam sporu, taka sytuacja, my nie pozwalają refundacji, ponieważ produkty przyjedzie na wskazany adres.
2, jeśli pakiet ma żadnego uszkodzenia opakowania, prosimy o kontakt z lokalnego kuriera do odszkodowania.
3, jeśli pakiet ma żadnych problemów z jakością, lub opis nie pasuje, nie można używać i innych kwestii, musisz skontaktować się z nami,, a następnie powrócić produkty do nas, po otrzymaniu zwrotu działek, zwrócimy się do ciebie.

jeśli chcesz kupić inne produkty, proszę skontaktować się ze sprzedawcą, nie będzie wielkie zniżki.

Podobne Produkty