Wysokiej jakości 3 W 1 ręczny Refraktometr dla winiarze Winogron i Alkoholu ma trzy wagi (0 25% Vol, 0 40% Brix, 22Baume)

3 8 Allen Key Length Telescopic Socket Wrench Flexible 72 Teeth Ratchet Wrench Spanner
  • Sprzedawca ToolStock Store
  • Cennik US $20.61piece
  • Cena Sprzedaży US $16.90piece
  • Taniej US $3.71piece18% off
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Oceny 4.9 (88)

Specyfikacja przedmiotu

Nazwa markixinxiang
WykorzystanieStężenie

Opis Produktu

1. SHIPPING WORLDWIDE. (Z Wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO)
2. zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
3. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój Adres Wysyłki.
4. USŁUGA CZAS TRANZYTU jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.
5. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 60 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. naszym celem jest zadowolenie klientów!
1. jeżeli produkty jest uszkodzony, prosimy o poinformowanie nas w ciągu 3 dni od daty dostawy. zwrócimy się do ciebie w zależności od aktualnej kondycji.
2. Jeśli nie jesteś zadowolony z towaru, można wybrać, aby powrócić. i wszystkie wracać rzeczy MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu i musisz DOSTARCZYĆ nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu.
3. kupujący jest odpowiedzialny za wszystkie koszty wysyłki ponoszone.
1. Twoja opinia jest bardzo ważne dla naszego rozwoju Biznesu 's, więc proszę zostawić Informacje Zwrotne 5 Gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, dziękuję bardzo.
2. nie Opuszczać Negatywną Informacje Zwrotne nie pytając nas o pomoc, Uprzejmie Prosimy O kontakt z nami, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości. my odpowiemy na wszystkie wiadomości tak szybko, jak to możliwe. dziękuję z góry za cierpliwość.

Podobne Produkty