Wysokiej Jakości Oryginalny Dooya Tubular Silnika 220 V 50 MHZ DM35R Motorowe Rolety Toczenia biulted w odbiornik 433 MHz dla inteligentnego domu

High Quality Original Dooya Tubular Motor 220V 50MHZ DM35S DM35R For Motorized Rolling Blinds
  • Sprzedawca Ding Xin Store
  • Cennik US $58.36piece
  • Cena Sprzedaży US $49.02piece
  • Taniej US $9.34piece16% off
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Oceny 5.0 (65)

Specyfikacja przedmiotu

Napięcie220-240 v
Nazwa markieWelink

Opis Produktu

oryginalny Dooya Tubular silnika 220 V 50 MHZ DM35R-10/17 na motorowej rolety Toczenia. jeden silnik może załadować max 20kg. Itjest kompatybilny zśrednica47mm i 50mmaluminium niewidomych rury.

ten link jest dla silnika tylko, jeśli potrzebujesz innych accessaries lub części do toczenia rolet, pls kontakt z obsługą klienta.

rurowego liniowy siłownik produkujemy mogą być stosowane do bramy garażowej, elektryczne markizy, kurtyny, rolety, ekran projekcyjny, napęd airer i inne jacking systemu.

Accessaries lub części do toczenia rolety

pakowanie

DM35R 1 sztuka

instrukcja 1 sztuka

korona 1 sztuka

adaptera dysku 1 sztuka

o Transport

1. SHIPPING WORLDWIDE. We zrobić wysyłamy w ciągu 2-15 dni po weryfikacji płatności.

2. zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.

3. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. Your adres zamówieniaMUSI PASOWAĆtwój adres Wysyłki.

4. USŁUGA CZAS TRANZYTU jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym. jesteśmy w stanie podjąć żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego opóźnienia.

5. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. naszym celem jest zadowolenie klienta!

6. Ze Względu Na różnice statusu i czasu, my wybieramy wysyłać twój rzecz od nasz pierwszy dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

7 nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku lub impôt podatku.

powrót i Zwrot

1. masz 7 dni na kontakt i 30 dni zwrócić go od daty jej był otrzymał. jeśli ten element jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, a MY NIE WYDA CI Zwrot LUB WYMIANĘ. Nie ma żadnych WYJĄTKÓW!

2. Wszystkie wracać rzeczy MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu i musisz DOSTARCZYĆ nam numer śledzenia przesyłki, konkretnych powodów do powrotu, i twój po #.

3. My zwrócimy PEŁNĄ KWOTĘ ZWYCIĘSKIEJ OFERTY, po otrzymaniu towaru w jego pierwotnego stanu, opakowania ze wszystkich elementów i akcesoriów zawartych, PO ZARÓWNO Kupujący i Sprzedający anulować transakcję z aliexpress. KWOTĘ ZWYCIĘSKIEJ OFERTY. LUB, możesz zdecydować się na wymianę.

4. będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt (y) jest (są) nie jak w reklamie.

o Gwarancji

1.1 Lat Producent 's ograniczonej Gwarancji wadliwych elementów (z wyłączeniem elementów uszkodzonych i/lub nadużywać po otrzymaniu). akcesoria pochodzą z 3-month gwarancji.

2. Wadliwe elementy MUSZĄ BYĆ zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (i w oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe). musisz nam powiedzieć, co wada i dać nam swój numer zamówienia. MY NIE NAPRAWIĆ LUB WYMIENIĆ ELEMENTY Z UPŁYNĄŁ GWARANCJI.

o Opinie

utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% satysfakcji klienta! twoja opinia jest bardzo ważna prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, ZANIM nam neutralną lub negatywną opinię, tak, że możemy w sposób zadowalający rozwiązać swoje obawy.

jeśli jest coś możemy pomóc lub dostarczyć, pls spadła o kontakt z nami!

Podobne Produkty