Darmowa wysyłka FENGDA BD 200 double action airbrush pistolet twarz body painting tattoo narzędzia ręczne typu grawitacja rss

Free Shipping FENGDA BD 200 Double Action Airbrush Spray Gun Face Body Painting Tattoo Hand Tools
  • Sprzedawca Fengda Store
  • Cennik US $25.90piece
  • Cena Sprzedaży US $25.90piece
  • Taniej US $0.00piece0% off
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Oceny 5.0 (77)

Specyfikacja przedmiotu

Rodzaj zasilaniaPneumatyczne
ZastosowaniePistolet farby
Rss TypGrawitacja
Is_customizedTak
Nazwa markiFENGDA
TypInne

Opis Produktu

wszystkie zamówienia będą wysyłane po 22nd, Feb.2018, bo będziemy mieć urlop od 10th, Feb.2018 do 22nd, Feb.2018!!!

proszę kliknąć ten link, aby uzyskać więcej informacji o nas:

opis:

ten podstawowy airbrush służy do aerografu body art, motoryzacja grafiki, hobby amatorskie, paznokieć piękna, dzieła sztuki i tak dalej.

Podwójnego Działania Spust Kontroli Powietrza-farby

trwałe, niezawodne, przyjazny konserwacji

Airbrush Dane Techniczne:

rss Typ: Grawitacja

ssawka Dia: 0.2, 0.25, 0.3 i 0.50mm(istnieje 4 wybór, 0.2mm, 0.25mm, 0.3mm, 0.5mm dysza, jeśli chcesz airbrush z 0.25mm, następnie zauważyć go podczas składania zamówienia, lub zostaw wiadomość).

Słoik Pojemność: 2 ml
Ciśnienie robocze: 15-50psi

Airbrush Przy Użyciu

The airbrush ma wiele zastosowań i można zobaczyć w reklamie, książka, album obejmuje, i retuszu Zdjęć.
T-shirt sztuki, tkaniny i odzież sztuki są wszystkie udanych przy użyciu z airbrush i specjalne tkaniny i wielu wykorzystanie farby, Createx Farby jest tylko jeden przykład.
kosmetyczne aplikacji płynnych fundamenty, które mają wysoką zasięg ale cienkie w fakturze może być stosowana z airbrush dla pełnego pokrycia bez ciężkiego budować.
tymczasowe tatuaże, ciało sztuki i opalania natryskowego są teraz bardzo popularne z wykorzystaniem airbrush.
Nail art, wspomaganie z setkami tiny szablony powszechnie dostępne dla nail art kreacje.
aerografów są często wykorzystywane przez skali modelowania entuzjastów, aby osiągnąć pożądany efekty, które byłyby trudne do replikować przez szczotki pracować samodzielnie.
zwyczaj przemysłu samochodowego, z murale, grafiki i inne grafika jest również wyświetlane na samochody dostawcze, lorries, łodzie, samoloty motocykl zbiorniki, kaski itp żeby wymienić kilka wszystkich cieszyć się pięknym efekty artystyczne i pożądane an umiejętne airbrush może przynieść ręce

jak spray:

1. Wypełnić płyn w pucharze po przerzedzenie odpowiednio.
2. Przytrzymaj airbrush lekko w dłoni
3. Poprzez naciśnięcie głównego dźwignia, a emerges strumień powietrza. następnie zwrócić go do tyłu stopniowo do koloru rozpylanie.
4. wzór natrysku jest zgodnie z odległości między powierzchni roboczej i szczotka powietrza.
5. Dla cienkiej linii spray, usunąć igły pokrywa i przytrzymaj szczotka powietrza w pobliżu powierzchni roboczej.

zdjęcia:

skontaktuj się z nami:

wszelkie pytania, prosimy o kontakt z nami, po prostu kliknij “ czat teraz ” na stronie.

jakość:
1. zasadniczo dostaniesz to, co obejrzałeś pokazał na zdjęciu, ale może być to będzie abit inny od koloru ze względu na monitorowanie zestaw kolorów. to nie będzie wpływać na funkcji i appearace.
2. sprawdzamy rzeczy ostrożnie przed wysyłamy go, czy jest jakiś uszkodzony w te przesyłki, prosimy o kontakt z nami przed otworzyć spór.

płatność:

1. akceptujemy płatności za Escrow.

2. Kiedy dokonać płatności za pomocą Escrow, pieniądze są bezpieczne zdeponowane w swoje konto, pieniądze są zwracane tylko do nas po potwierdzeniu delivery.

3. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z płatności, skontaktuj się z nami jak najszybciej.

informacje zwrotne Polisa:

1. będziemy zostawić POZYTYWNEJ INFORMACJE ZWROTNE po otrzymaniu płatności.

2. We utrzymać wysoki standard doskonałości (pięć gwiazdek) i dążyć do 100% satysfakcji klienta!

3. twoja Opinia jest bardzo ważna do nas, prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami PRZED wyjazdem złe opinie, tak, że możemy w sposób zadowalający rozwiązać ci wątpliwości.

o Nas:

Fenhua Bida Machinery Manufacture Co., Ltd jest wiodącym airbrush i oleju mniej sprężarka dostawca rozwiązań. poprzez nasze zaangażowanie w innowacje zorientowane na klienta i silne zdolności produkcyjnych z 500,000 zestawów sprężarki airbrush i 200,000 zestawów rocznie, mamy siedzibę end-to-end, korzyści zarówno w sprężarki airbrush i oleju mniej obszar. nasze produkty zostały wykorzystane w ponad 100 krajach na całym świecie.

Bida 's vision jest, aby wzbogacić życie za pośrednictwem naszego produktu. wykorzystując nasze 23 lat produkcji doświadczenia i wiedzy w projektowaniu, trzymamy się unwavering skupić się na naszych klientów, partnering z nich i zobowiązując się, aby spełnić swoje cele i potrzeb. stawiamy na głębokie spostrzeżeniami i ciągłe opinie klienta do prowadzenia naszych priorytetów i wpływać na sposób pracujemy. i jak długoterminowe rzetelnego partnera, jesteśmy pasjonatami sukcesu naszych klientów i generować nową wartość dla naszych klientów poprzez uruchomienie więcej niż 5 własna zaprojektowane nowych produktów co rok.