1080N ANRAN 4CH AHD DVR HD 6 IR Dzień Noc 720 P 1800TVL Odkryty Wodoodporna Kamera CCTV Kolor Wideo Bezpieczeństwa Domu System

ANRAN 4CH 1080N AHD DVR HD 6 IR Day Night 720P 1800TVL Outdoor Waterproof Camera CCTV
  • Sprzedawca Crystal CCTV Security Products Store
  • Cennik US $139.69piece
  • Cena Sprzedaży US $107.56piece
  • Taniej US $32.13piece23% off
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Oceny 5.0 (51)

Specyfikacja przedmiotu

Nazwa markiANRAN
SZT Kamery4 SZTUK

Opis Produktu

uwaga: Nabywcy są odpowiedzialne, aby wiedzieć, że jest odpowiedzialny za wszelkie Dodatkowe opłaty za pobraniem, VAT, Opłaty maklerskie, obowiązek, lub Opłat Niestandardowe i Podatki.

1080N ANRAN 4CH AHD DVR HD 6 IR Dzień Noc 720 P 1800TVL Odkryty Wodoodporna Kamera CCTV Kolor Wideo Bezpieczeństwa Domu System

gwarancja
12 Miesięcy Gwarancji
Wymień 30-dniowej Gwarancji
WYSYŁKI i OBSŁUGI
my w ciągu 1-2 dzień roboczy od dnia zakupu
TYLKO wysyłamy potwierdzający adres wysyłki dla wszystkich płatności.
NIE przyjmujemy P.O. pole adresy, i TYLKO zaakceptować adresów fizycznych
Zasady i Warunki
1) Przedmiot pochodzi z 1 rok gwarancji przed każdym producent wad. oferujemy usługę zastępczą dla wadliwych kamer.
2) GWARANTOWANE Nowy W Pudełku, mamy tylko otworzyć go do testów. tropi jest dostępny.
3) Wszystkie sprzedaże są ostateczne, nie refundacji lub przedmioty zwrotów z doskonale pracy. nieautoryzowane zwroty będą ignorowane. polityki powrotów nie obejmuje przypadkowym uszkodzeniem z powodu niewłaściwego użytkowania, nadużyć lub niewłaściwej pielęgnacji.
4) Nabywcy są odpowiedzialne, aby wiedzieć, że jest odpowiedzialny za wszelkie Dodatkowe opłaty za pobraniem, VAT, Opłaty maklerskie, obowiązek, lub Opłat Niestandardowe i Podatki.
5) jesteśmy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia z powodu niejasnych płatności lub adres.
6) będziemy zrobić pozytywne opinie automatycznie po otrzymaniu swoje pozytywne opinie. będziemy wdzięczni, swoją pozytywną opinię. jeśli nie jesteś zadowolony, proszę skontaktować się z nami przed wyjazdem wszelkie negatywne lub neutralne informacje zwrotne.

Anran jest Wiodącym Bezpośrednim dostawcą Profesjonalne Systemy Kamer Bezpieczeństwa. wszystkie produkty są zaprojektowane z najnowszych technologii bezpieczeństwa dostępne, niedrogie i przyjazny dla użytkownika do instalacji do-it-yourself.
bez względu na to, jak daleko od domu lub firmy, można nie tylko mieć oko na rzeczy, które opieki o w spokoju 24/7 nawet wtedy, gdy jesteś kilometrów, ale również nagrać więcej szczegółów w crystal clear rozdzielczość. czuwać swoich właściwości z najbardziej zaawansowanych i niezawodny system nadzoru z Anran, nie przegapić żadnej ważnej chwile i daje pełną widok pokryte obszarów w full HD.
zawiera Anran jest głównym produktem CCTV kamery IP, cyfrowy Rejestrator Wideo, Network Video Recorder, bezprzewodowe kamery IP, i Systemy Nadzoru, jesteśmy zobowiązani do stale zmieniających się najnowocześniejszych technologii również projektowanie nowych produktów. produkty są szeroko stosowane w wielu dziedzinach, takich jak bankowość, bezpieczeństwa publicznego, energii infrastruktury, telekomunikacji, inteligentny-budynku, i inteligentny-transport.
Anran ustanowił kanałów sprzedaży na całym świecie; mamy sprzedawane w wielu krajach, w tym Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, niemcy, francja, włochy, Australia, hiszpania i Rosji, i ponad milionów użytkowników końcowych.
dziękujemy za wybór Anran być twój system nadzoru wideo i bezpieczeństwa

Podobne Produkty