Termostat Do Chevrolet Aveo Cruze orlando trax fiat croma vauxhall Opel Insignia Astra Vectra Zafira Signum 55578419

Engine Coolant Thermostat Assembly 96984104 For Chevrolet Cruze Sonic Aveo Pontiac G3 1 8 Epica 1
  • Sprzedawca Hongzhan Store
  • Cennik US $34.10piece
  • Cena Sprzedaży US $34.10piece
  • Taniej US $0.00piece0% off
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Oceny 4.9 (74)

Specyfikacja przedmiotu

Dla Pojazdów Marki/ModeluChevrolet
Cruze-Rok2013,2011,2014,2010,2015,2012
Nazwa markigols
Chevrolet ModelCruze

Opis Produktu

dostawy -czas obsługi: 2 dni. -proszę pozwolić 11 do 22 dni roboczych czas dostawy ze względu na duże odległości. -należy upewnić się, że wysyłka adres podać w kasie. nie ponosimy odpowiedzialności za undeliverable adresów. Polityka zwrotu i Wymiany wszystkie sprzedaże są ostateczne. zwrot i Wymianę może być wydane tylko na wadliwego elementu lub niewłaściwy element dostarczany. tylko wymiany jest dozwolone w zakupiony niewłaściwy element, i klientów jest odpowiedzialny za koszty wysyłki w obie strony i późniejsze wymiana koszt wysyłki. element zastępczy zostanie przetworzone i wysłane po zwrotu i inspekcja oryginalny element.
uszkodzonego Elementu
uszkodzony towar zawiera elementy, które są uszkodzone podczas transportu. jeśli przesyłka dotrze na drzwi z oczywiste uszkodzenia przesyłki, proszę odmówić przyjęcia dostawy. jeśli akceptujesz dostawy, a następnie znaleźć uszkodzenia przesyłki, proszę zapisać wszystkie materiały opakowaniowe i dokumentacji i natychmiast skontaktować się z nami. zdjęcia cyfrowe będzie zobowiązany do wszystkich przypadkach. uszkodzone lub Niewłaściwy Element Dostarczany
-jeżeli rzecz, którą chcesz, aby powrócić jest inoperable, ale nie ma oczywiste uszkodzenia, uważa się za wadliwy. w przypadku otrzymania wadliwego lub niewłaściwy element, proszę zapisać wszystkie materiały opakowaniowe i dokumentacji, i natychmiast skontaktować się z nami o numer pozycji, ebay ID, i opis wady w ciągu 7 dni od daty pakiet przybył, a my zrealizujemy twoje życzenie natychmiast. element zastępczy zostanie przetworzone i wysłane po zwrotu i inspekcja oryginalny element. nie Roszczeń będą przyjmowane po 7 dniach. zdjęcia cyfrowe są wymagane do wszystkich przypadkach z wadliwego elementu.
-wracać rzeczy muszą być w oryginalnym opakowaniu i nieużywanym warunku, lub że zostaną odrzucone i wysyłane z powrotem do ciebie. prosimy o kontakt z nami na wszelkie pytania. o naszej auto części firmy o naszej auto części firmy
w 2002 roku, zaczęliśmy naszą działalność jako Guangzhou, Ltd w Chinach, od tego czasu byliśmy obsługujących auto rynku z szerokiej gamy produktów i akcesoriów samochodowych. jesteśmy obecnie kilka głównych dystrybutorów i dealerów dostarczanie produktów do Stanów Zjednoczonych, niemcy, meksyk, Australia, Hong Kong, i Chinach. nasz zakład znajdzie się w Chinach, siedziba znajduje się W Niemczech .. Patent i Praw Autorskich drodzy patent lub logo posiadacze, prosimy o kontakt z nami na wszelkie wątpliwości z kopia prawo lub patentu, my będzie odpowiedzią na ciebie fastly i zdjąć wpis natychmiast i omówić z tobą. proszę nie kupować rzeczy, które masz wątpliwości powyżej. jeśli chcesz większej ilości naszych produktów, prosimy o kontakt z nami, wtedy możemy dać ci zniżki w zależności paticular przypadku. dziękuję dla twojej firmy!

Podobne Produkty