Wysokiej Jakości Dooya Elektrycznego Kurtyny Utwór, Silnik DT360E Broadlink Motorowe Utwór Dla Inteligentnego Domu, Telefon Wifi Kontrolowane

Top Quality Aluminium Electric Curtain Track Customized Motorized Window Curtain Track For Smart Home Dooya Motor
  • Sprzedawca Anni and Saarah Electronics Company Ltd
  • Cennik US $25.29piece
  • Cena Sprzedaży US $15.93piece
  • Taniej US $9.36piece37% off
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Oceny 5.0 (31)

Specyfikacja przedmiotu

Aparat wyposażonyNie
KompatybilnośćWszystko kompatybilny
Stan zgromadzeniaReady-to-go
Nazwa markiBroadlink

Opis Produktu

elektryczne Zdalnego Sterowania Automatycznego Napędem Kurtyny Utwór Utwór Kurtyny do Dostosowywania Elektrycznego Kurtyny

proszę Zostawić nam dokładną długość trzeba, będziemy customzi długość dla ciebie

serdecznie uwagi przed złożeniem zamówienia:
szanowni państwo, pls instalacji widelec arm przed uruchomieniem utwór. nie zainstalować silnika do aż można obsługiwać utwór utwór manuall gładko.
1.cena jednostkowa jest do 1 m, jeśli długości mniejszej niż 1 m, będzie również ładować jak 1 m. na przykład, jeśli potrzebujesz 2.3 m, następnie wybrać 3 sztuk.
podczas składania zamówienia, pls zostawić nam wiadomość, ile długości trzeba? i chcesz kurtyny, aby otworzyć z jednej strony lub otwarte do środka do krawędzi bocznej, robimy co utwór kurtyny dostosowywanie dokładnie, będzie idealnie pasowały do kurtyny.
2. Jeśli twój długość wynosi więcej niż 3 m, pls o kontakt w celu uzyskania najlepszej opłacalny sposób wysyłki. jak aliexpress wysyłka sposób platformy limited, nie możemy pokazać w szczegółach w platformy, ale mamy znacznie tańsze wysyłki sposób dla ciebie.
3. Jeśli nie jesteś tak pewni dla długości trzeba, pls kontakt z obsługą klienta na sugestie, jak utwór jest dostosowywania produktu, nie akceptują towarów powrotu i płatności z powrotem. dzięki za zrozumienie bardzo.

jeśli potrzebujesz U wpisać lub Ltype utwór kurtyny jak na zdjęciach poniżej, pls również dać nam znać, możemy dostosować dla ciebie:

Podobne Produkty