Oryginalny Dooya Wysokiej Jakości Dostosowane Silnika Elektrycznego Kurtyny Utwór do Zdalnego Sterowania Automatyki Inteligentnego Domu

Original Dooya High Quality Customized Electric Curtain Track For Remote Control Electrical Curtain Motor Smart Home
  • Sprzedawca Love Smartlife Store
  • Cennik US $22.86piece
  • Cena Sprzedaży US $16.00piece
  • Taniej US $6.86piece30% off
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Oceny 5.0 (62)

Specyfikacja przedmiotu

Rama materiałZe stopu aluminium
Otwarcie wzórPoziome
Otwórz styleAutomatyczne
TypInne

Opis Produktu

oryginalny Dooya Wysokiej Jakości Dostosowane Silnika Elektrycznego Kurtyny Utwór do Zdalnego Sterowania Elektrycznego Kurtyny Automatyki Inteligentnego Domu

ciepłe Wskazówka

1. Ten link tylko to Utwór Kurtyny i nie w tym Kurtyny silnika i pilota zdalnego sterowania.

2. Jeśli nie jesteś tak pewni dla długości trzeba, pls kontakt z obsługą klienta na sugestie, jak utwór jest dostosowywania produktu, nie akceptują towarów powrotu i płatności z powrotem. dzięki za zrozumienie bardzo.

jeśli potrzebujeszU wpisać lub L typ szyny kurtynowejak na zdjęciach poniżej, pls również dać nam znać, możemy dostosować dla ciebie

rodzaj Wskazówka

szanowni państwo, pls instalacji widelec arm przed uruchomieniem utwór. nie zainstalować silnika do aż można obsługiwać utwór utwór manuall gładko.
1. cena jednostkowa jest do 1 m, jeśli długości mniejszej niż 1 m, będzie również ładować jak 1 m. na przykład, jeśli potrzebujesz 2.3 m, następnie wybrać 3 sztuk.
podczas składania zamówienia, pls zostawić nam wiadomość, ile długości trzeba? i chcesz kurtyny, aby otworzyć z jednej strony lub otwarte do środka do krawędzi bocznej, robimy co utwór kurtyny dostosowywanie dokładnie, będzie idealnie pasowały do kurtyny.
2. Jeśli twój długość wynosi więcej niż 3 m, pls o kontakt w celu uzyskania najlepszej opłacalny sposób wysyłki. jak aliexpress wysyłka sposób platformy limited, nie możemy pokazać w szczegółach w platformy, ale mamy znacznie tańsze wysyłki sposób dla ciebie.
3. Jeśli nie jesteś tak pewni dla długości trzeba, pls kontakt z obsługą klienta na sugestie, jak utwór jest dostosowywania produktu, nie akceptują towarów powrotu i płatności z powrotem. dzięki za zrozumienie bardzo.

szczegóły Potwierdzenia

1., Który z nich jest potrzebne, Montażu na Suficie lub z Boku Montaż? jeśli potrzebujesz Boczne Installatin, musisz kupić boczne uchwyty oddzielnie.
2. Czy potrzebujesz Bliski Otwarte lub Boczna Otwórz?
3. utworu będzie kupić jest na który model silnika kurtyny?-To jest bardzo ważne.
PLS zostawić nam wiadomość, aby odpowiedzieć na trzy pytania powyżej podczas składania zamówienia.

jak zmierzyć okna i potwierdzić długość toru?

jak podłączyć i zainstalować swoje ścieżki po odebraniu go?

szczegóły dotyczące Automatyczne kurtyny utwór

Podobne Produkty