100% oryginalne części naprawa aparatu cyfrowego dla sony cyber shot dsc hx300 hx400 obiektyw zoom unit

100 Original Digital Camera Repair Parts For Sony Cyber Shot DSC HX300 DSC HX400 HX300 HX400
  • Sprzedawca DH Digital camera parts store
  • Cennik US $75.99piece
  • Cena Sprzedaży US $75.99piece
  • Taniej US $0.00piece0% off
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Oceny 4.9 (89)

Specyfikacja przedmiotu

PakietTak
Nazwa markiDH

Opis Produktu

100% oryginalne Części Naprawa Aparatu Cyfrowego dla Sony cyber-shot DSC-HX300 DSC-HX400 HX300 HX400 Obiektyw Zoom Unit

pytanie?

jeśli chcesz, aby porozmawiać z naszego serwisu, przedstawiciel o jak zainstalować tę część lub ogólne pytanie o tej pozycji, prosimy o kontakt z nami poprzez pozostawienie swoje imię i nazwisko, numer telefonu, i pytanie na nasz adres E-mail. nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z tobą w ciągu 48 godzin.
hurtownie?
jeśli jesteś cyfrowe centrum naprawy szuka silny dostawca albo, jeśli chcesz kupić nasze produkty w dużych ilościach, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio .. możesz podać swoje żądaną ilość pozycji i określonej marki i numer modelu. następnie, nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z tobą w ciągu 48 godzin.
o Nas
nasi technicy mają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży naprawa aparatu cyfrowego. mamy pod warunkiem, nasi klienci z wysokim poziomem satysfakcji dla naszych produktów i satysfakcji. wymagamy nasze usługi, aby być szybko, więc możemy zapewnić naszych naprawy podjąć nie dłużej niż 48 godzin, a nasze produkty mają być wysłane w ciągu 24 godzin od daty zakupu. nasze produkty są jakość gwarantowana! są one dostarczane do naszych klientów w zupełnie nowym stanie! co najważniejsze, koszt na nasze produkty i usługi są ustawione w rozsądnych cenach! naszym celem jest, aby zapewnić najlepsze usługi dla naszych klientów i, aby osiągnąć 100% satysfakcji ze wszystkich naszych klientów.
nasi technicy mają zgromadził ponad 10 lat doświadczenia w napraw dla kamer. naszym celem jest, aby zapewnić najlepsze usługi dla naszych klientów i, aby osiągnąć 100% satysfakcji ze wszystkich naszych klientów. "
Dlaczego My?
-duże doświadczenie
-szybka Obsługa
-Quality Assurance
-rozsądne Koszty
gwarancja
oferujemy naszym klientom z 3 miesięcy gwarancji na nasze usługi naprawy. te są następujące warunki, że nie obejmują:
ciecz uszkodzenia
piasek uszkodzenia

fizyczne da mag (takich jak spada produktu)

Podobne Produkty