Konfigurowalny Ewelink Dooya Wysokiej Jakości Elektryczne Kurtyny Utwór do Zdalnego Sterowania Elektrycznego Silnika System Inteligentnego Domu

Original Dooya High Quality Customizable Electric Curtain Track For Remote Control Electrical Curtain Motor Smart Home
  • Sprzedawca Shenzhen RM Electronics LTD
  • Cennik US $32.88piece
  • Cena Sprzedaży US $16.44piece
  • Taniej US $16.44piece50% off
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Oceny 5.0 (3)

Specyfikacja przedmiotu

Nazwa markieWelink

Opis Produktu

szanowny Kliencie

należy pamiętać, że ten link tylko nie w tym Torze Kurtyny Kurtyny silnika i pilota zdalnego sterowania.

jeśli nie są tak pewni dla długości trzeba, pls kontakt z obsługą klienta na sugestie, jak utwór jest dostosowywania produktu, nie akceptują towarów powrotu i płatności z powrotem. dzięki za zrozumienie bardzo.

jeśli potrzebujesz U wpisać lub Ltype utwór kurtyny jak na zdjęciach poniżej, pls również dać nam znać, możemy dostosować dla ciebie:

serdecznie uwagi przed złożeniem zamówienia:
szanowni państwo, pls instalacji widelec arm przed uruchomieniem utwór. nie zainstalować silnika do aż można obsługiwać utwór utwór manuall gładko.
1. cena jednostkowa jest do 1 m, jeśli długości mniejszej niż 1 m, będzie również ładować jak 1 m. na przykład, jeśli potrzebujesz 2.3 m, następnie wybrać 3 sztuk.
podczas składania zamówienia, pls zostawić nam wiadomość, ile długości trzeba? i chcesz kurtyny, aby otworzyć z jednej strony lub otwarte do środka do krawędzi bocznej, robimy co utwór kurtyny dostosowywanie dokładnie, będzie idealnie pasowały do kurtyny.
2. Jeśli twój długość wynosi więcej niż 3 m, pls o kontakt w celu uzyskania najlepszej opłacalny sposób wysyłki. jak aliexpress wysyłka sposób platformy limited, nie możemy pokazać w szczegółach w platformy, ale mamy znacznie tańsze wysyłki sposób dla ciebie.
3. Jeśli nie jesteś tak pewni dla długości trzeba, pls kontakt z obsługą klienta na sugestie, jak utwór jest dostosowywania produktu, nie akceptują towarów powrotu i płatności z powrotem. dzięki za zrozumienie bardzo.

jeśli szukasz silnika elektrycznego kurtyny również, Poniższy link w celach informacyjnych:

Podobne Produkty