Darmowa Wysyłka Gorąca Sprzedaży Nowy 433 Bezprzewodowa Czujka Dymu Czujnik Alarmu Pożarowego dla Bezpieczeństwa Wewnątrz Domu Ogród SM 03

Free Shipping Hot Selling New 433 Wireless Smoke Detector Fire Alarm Sensor For Indoor Home Safety
  • Sprzedawca Earykong Official Store
  • Cennik US $26.90piece
  • Cena Sprzedaży US $25.02piece
  • Taniej US $1.88piece7% off
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Oceny 4.9 (76)

Specyfikacja przedmiotu

TypCzujka dymu
Nazwa markiEarykong

Opis Produktu

2017 NOWY 433 MHz Bezprzewodowa Czujka Dymu

100% Brand New.
waga: 88g
rozmiar: 10.5x10.5x3.5 cm
kolor: Biały
doskonała stabilność.
wysoka czułość.
Alarm przycisk testowy do łatwego testów.
wskaźnik niskiego poziomu baterii
zaprojektowany dla najszybszych możliwych instalacji.
ten mały gadżety będzie ostrzegać i ostrzec ludzi pobyt z dala od niebezpieczeństwa field, gdy wykryty dymu.
ten produkt o nazwie detektor Fotoelektryczny (zwany dalej detektor) wykrywa dym przez kilka diody podczerwieni. zasada wykrywania jest granulatu w dym może odbijają światło podczerwone. podczerwieni diody są umieszczone w specjalne komory. komory może tarcza zewnętrzne źródła światła, ale nie wpływa na dymu do niego.
podczas gdy nie ma dymu, the diody może otrzymać bardzo słabe światło podczerwone. gdy dymu wprowadzanych do komory, dioda może odbierać coraz więcej światła, gdy gęstość dymu osiąga się pewne, detektora może dać się sygnał alarmowy. w celu zmniejszenia zakłóceń i niższe zużycie energii, the emitujące obwodu przyjmuje sygnał impulsu.
detektora przyjmuje specjalne projektowania konstrukcji i ASIC, ma pyłoszczelna, funkcja mothproof i anty zakłóceń na zewnątrz światła itp

detektora nadaje się do wykrywania dymu w domu, sklep, hotel, restauracja, budynek biurowy, szkoła, bank, biblioteka, komputer dom i magazyn itp

4 sztuk z 433 MHz Bezprzewodowa Czujka Dymu(bateria Nie Wliczone W Cenę).

. . jak zdobyć więcej rabat cena po dokonaniu nowego porządku? proszę postępuj zgodnie z instrukcjami sklep, kliknij Obserwacji! gdy produkt jest w działaniach promocyjnych, możesz dostać dodatkowe1%-10%więcej rabat cena. jeśli produkt nie jest w działaniach promocyjnych teraz, również należy wykonać mój sklep w pierwszej kolejności. możesz otrzymać działań promocyjnych informacji na pierwszy raz, i nigdy nie przegap duży rabat!!! . ciepłe Monit: po dostać paczkę, jeśli masz jakiekolwiek questiones, proszę o kontakt w czasie, ponieważ innym czasie obszar, czasami nie odpowiedzieć w czasie, gdy widzę wiadomość, będę odpowiedzieć w czasie! jeśli działka opóźnienia lub paczkę został uszkodzony przypadkowo, proszę nie otwierać spór i złe opinie, skontaktuj się z nami w pierwszej kolejności, dzięki!!! proszę kliknąć poniższe zdjęcie, możesz dodać około 100 sztuk z detektorów do hosta alarmu. wysyłka: jeśli jesteś z Rosji, proszę zostawić swoje imię i nazwisko do mnie, dzięki!! czasami, czas dostarczenia może opóźnić kilka dni, z powodu złej pogody lub podczas ruchliwej sezonu,proszę nie martw się. wystarczy zapytać mnie, aby opóźnić czas ochrony.

gwarancja:

zrobimy pełny test przed wysyłać ten produkt, więc dostaniesz doskonały produkt, wszystkie hosta alarmu mają Zamknięte etykieta, proszę nie oderwać etykiety. nie wszystkie akcesoria kompatybilny ze wszystkimi 433 MHz 433 MHz system alarmowy na rynku. proszę pytać mnie jeśli masz problem. 2 Lat gwarancji wymiana, kupujący jest odpowiedzialny za koszty wysyłki w obie strony.

Czas obsługi:

10:00-22:00 pm w Chińskim czas, odpowiem jak najszybciej, jeśli wyślij wiadomość w innym czasie,

odpowiedź:

jeśli nie jesteś zadowolony z tego produktu, proszę zostawić 5 gwiazdek zwrotne, będę usługi lepiej i lepiej! jeśli nie jesteś zadowolony z tego produktu, proszę nie opuszczać negatywną informacje zwrotne i niski wynik, bo to nie będzie rozwiązać problemy. jeśli nie jesteś zadowolony, proszę zostawić wiadomość, a Ja odpowiemy tak szybko, jak to możliwe, myślę, że wszystko może być rozwiązany. (można było wysłać kolejny nowy produkt lub kupon).

Podobne Produkty