ANRAN 8CH NVR WIFI System CCTV P2P Plug And Play 1080 P H.264 HD Obiektyw Zoom 2.8mm 12mm Home Security Bezprzewodowy Zestaw Kamera IP

Onvif H 264 8CH NVR Video Recorder System 3TB HDD Varifocal 2 8 12mm Lens 1080P
  • Sprzedawca ANRAN Official Store
  • Cennik US $634.99piece
  • Cena Sprzedaży US $603.24piece
  • Taniej US $31.75piece5% off
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Oceny 5.0 (99)

Specyfikacja przedmiotu

Rozdzielczość1080 P
SZT Kamery8 SZTUK
Nazwa markiANRAN

Opis Produktu

wakacje Wskazówka
szanowni klienci, Chiński Tradycyjny Spring Festival zbliża.
ANRAN firma jest planowane na wakacje, która jest od Lutego 10thdo Lutego 23th.
w okresie wakacyjnym, wszystkie zamówienia będą opóźnione do wysyłki, przychodzimy do czasu z powrotem do pracy w Lutym 23 rokuth.
zrozumienie będą bardzo mile widziane, jeśli nasze wakacje przynosi jakieś inconveniences.

1080 P HD Video Surveillance System
to jest łatwe do zainstalowania 1080 P high definition video surveillance system, które są idealne do domu i biznesu bezpieczeństwo. dostaniesz zadziwiające w czasie rzeczywistym wideo na swoich urządzeń mobilnych z dosłownie wszędzie i zawsze być w wiedzy nawet jesteś tysiące kilometrów.
system jest plug and play, the box rejestrator wbudowane w router, wszystkie kamery wifi sygnału z box rejestrator wideo, tak długo, jak moc na wszystkich kamer i rejestrator, będzie to działa prawidłowo.
UWAGA:
bezprzewodowy system nadzoru bezpieczeństwa nie znaczy, że można korzystać z systemu bez kabli, zasilanie nadal potrzebne, aby włączyć zasilanie kamer i NVR, zasilanie adaptera są przewidziane w pakiecie, nie obsługują Batteries. (Nie Przejęcie Instalacji)

NVR Funkcje:
8CH 1080 P Bezprzewodowe NVR NVR Wbudowane Wifi Router, przepustowość-przyjazny wsparcie Podglądu Wideo/Nagrywania/Odtwarzanie/USB Backup wsparcie Android/IOS/Pad/PC Remote View Protokół sieci: UPNP, SMTP, PPPOE, DHCP itp uzyskać Natychmiastowe powiadomienia e-mail po wykryciu ruchu 1 SATA Port, do 4 TB Każdy, 1 Port USB 2.0 Zasilanie: DC
Funkcje aparatu:
Przetwornik obrazu: 1/2. 8 " Progressive Scan Czujnik rozdzielczość: 1920*1080 obiektyw:ręcznie O Zmiennej Ogniskowej 2.8mm-12mm automatyczny Balans Bieli i 3D-DNR Night Vision: 78 Diody IR 164Ft (50 m) minimalne Oświetlenie: Kolor 0.1 Lux, B/W 0.01 Lux atmosferyczne: Tak Zasilanie: DC
jak wybrać najbardziej odpowiedni obiektyw
2.8mm 3.6mm 4mm 6mm 8mm 12mm
89.7 ° 75.7 ° 69.9 ° 50 ° 38.5 ° 26.2 °
0-2 M 0-4 M 3-6 M 5-10 M 10-20 M 20-35 M

AUTO-PAIR, prawdziwe Plug and Play

ciesz się zalety systemu zabezpieczenia sieci bezprzewodowej,takich jak elastyczne pozycje montażu, okablowania prace łatwiejsze i mniej szkód do dekoracji.można go umieścić w dowolnym miejscu, szczególnie dla budynków z pobliskich źródeł zasilania odłączyć.

niezawodne i Zastosowanie Bezprzewodowego Połączenia

ten zaawansowany bezprzewodowy system automatycznie łączy się, gdy włączony,bez okablowania wymagane. Range extender anten upewnij się, żesygnałypozostanie silnajak można monitorować swojebiznes lub domu bezprzewodowo, do 330ft (100 metrów) w otwartej przestrzeni.

porady: Proszę zauważyć, że sygnał bezprzewodowy odległość jest otrzymywany w test środowiska.

poczuj ekstremalne 1080 P HD zdjęcia

wprowadziliśmy wysokiej wydajności obiektywu, najnowocześniejszych technologii przetwarzania obrazu, przynieś wszystko z powrotem do życia-tylko, aby zapewnić państwu ostatecznego wrażenia wizualne z naszego systemu.

24/7 Ciągłe Nagrywanie

zasilany z stałej mocy z pobliskich placówek, kamer pracy 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Isn' t to, co można oczekiwać od systemu nadzoru?

jeśli chcesz dłuższy nagrywania, spróbuj nagrywania detekcji ruchu, który wywoła nagrywanie tylko po wykryciu ruchu,pełna uratować dysk twardy do przechowywania.

detekcja ruchu i natychmiastowy alert E-mail

można włączyć alerty detekcja ruchu, gdy obiekt porusza, aparat wyśle nieprawidłowe sytuacji na e-mail.

IR Night Vision i IP66 Wodoodporna

wyposażony w 78 IR Led, aparat zapewnia jasne 164ft (50 metrów) night vision z jednolite luminancji,niskie zużycie energii i dłuższą żywotność.

profesjonalny aparat nadzoru bezpieczeństwa IP66 na Zewnątrz/do użytku w Pomieszczeniach.Warunki pracy:-30 ° C ~ 60 ° C, wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)

inteligentne Odtwarzanie W Każdej Chwili

to skutecznie oszczędzać czas w odtwarzanie wideo,incydentu pliki wideo można znaleźć i oznaczone w żadnym momencie z inteligentnych funkcji odtwarzania.więc masz szansę, aby przejść bezpośrednio do incydentu pliki wideo podczas pomijanie inni.

zdalny Podgląd, w dowolnym miejscu, w każdej chwili

z bezpłatnej aplikacji będziesz wiedzieć, że jest nawet wtedy, gdy jesteś nie dzieje wokół,otrzymywać powiadomienia i zobaczyć na żywo lub nagrane nagrania bezpośrednio z telefonu.

Szczegóły opakowania: 1 X Bezprzewodowy NVR 8CH 1 X Zasilacz do NVR 1 X USB Myszy 1 X Szybkie Przewodnik nie Dysku Twardego lub 3 TB HDD(w zależności od właściwości produktu można wybrać) 8 X Bullet Kamery 8 X Opakowanie Śruby 1 X stopy 1 M Kabel Ethernet 8 X Zasilacz do Kamery 1 X Naklejki Ostrzegawcze (prezent) 1X3 M Wifi Przedłużacz Antenowy (prezent)

Podobne Produkty